Nasi prelegenci

ARCHIWUM » 2 Targi Baby Boom 2019 » Nasi prelegenci

Paweł Zawitkowski (edycja 2018)

Fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizuje się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia noworodków i niemowląt. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka, Instytut Matki
i Dziecka w Warszawie. Autor artykułów i publikacji na temat ruchowego i poznawczego rozwoju dziecka, w tym „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka”, książki i filmu „Co nieco o rozwoju dziecka” oraz już trzech książek i filmów z serii „Mamo, Tato co Ty na to?”.

Aleksandra Majsnerowska (edycja 2019)

Z wykształcenia dietetyk kliniczny oraz pedagog. W ramach Akademii Zdrowej Rodziny współprowadzi warsztaty dla przyszłych mam dotyczące żywienia kobiet w ciąży oraz żywienia dzieci.
W Ośrodku Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjnym „Elfik” pracuje
z małymi pacjentami z zaburzeniami rozwoju oraz spektrum autyzmu. Współpracuje z Ośrodkiem Troski o Płodność „Juglans”. Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń spektrum autyzmu, alergii i nietolerancji pokarmowych oraz chorób autoimmunizacyjnych.

Michalina Pokorska (edycja 2019)

Fizjoterapeuta dzieci i niemowląt.  W codziennej pracy korzysta między innymi z kinesiotejpingu oraz jest terapeutą metody Vojty.
Od 5 lat prowadzi Kinesis – Centrum Fizjoterapii Dziecięcej gdzie, na co dzień wykorzystuje wiedzę i umiejętności terapeutyczne pracując z małymi pacjentami oraz ich opiekunami. Bardzo dużo uwagi poświęca pozytywnej atmosferze oraz objaśnieniom w trakcie diagnostyki czy terapii. Dobre zrozumienie ze strony rodziców czy opiekunów znacząco wpływa na proces rehabilitacji dziecka.

Sylwia Misiak (edycja 2019)

Trenerka Akademii Noszenia Dzieci, doradczyni noszenia od 2011 roku. Jest certyfikowaną instruktorką masażu Shantala (Shantala Maatschap Shantala Babymassage – 2011) i Promotorką Karmienia Piersią oraz instruktorką Aktywnej Szkoły Rodzenia. Właścicielka marki Nowoczesne Rodzicielstwo.  Współzałożycielka Stowarzyszenia Edukatorów i Doradców Noszenia SEDNO oraz Stowarzyszenia Przestrzeń 4a. Mama dwóch córek.

Agnieszka Frankowska (edycja 2019)

Jest przede wszystkim szczęśliwą i spełnioną mamą trójki cudownych dzieci! Noszenie własnych maluchów w chuście pozwoliło jej wejść w innym wymiar macierzyństwa, pełen bliskości, spokoju i harmonii. Dlatego postanowiła, dzielić się tą pasją z innymi mamami, zostając profesjonalnym doradcą chustowym. Z wykształcenia jest pedagogiem, stale poszerzającym swoją wiedzę i zdobywającym doświadczenie.

 

Paulina Kamińska-Bartlińska (edycja 2019)

Pedagog, specjalistka zdrowego żywienia dla małych i dużych, członek Polskiej Izby Żywności Ekologicznej. Od 2012 roku propagatorka rozszerzania diety u niemowląt metodą BLW. Wiedzę poszerzyła dzięki ukończeniu kursu z Dietoterapii i profilaktyki żywieniowej, jak również brała aktywny udział w I ogólnopolskiej Konferencji dotyczącej żywienia niemowląt i dzieci małych - Łódź 2018 oraz Kursu Żywienia Niemowląt metodą BLW, Alaantkowe 2019.

Aleksandra Stencel (edycja 2019)

Jest sercem Olowego zespołu. Dziewczyna z sercem na dłoni, głową w której pomysłów jest czasem aż za dużo oraz która cudownie rozumie się z dzieciakami! Sama… to znaczy z mężem Jędrkiem… ma ich aż czwórkę! Poza tym Aleksandra to certyfikowana trenerka pierwszego stopnia metody Sensoplastyka® oraz felinoterapeutka. Gra na instrumentach, bosko czyta książki i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Dominik Osyczka (edycja 2019)

Prawdziwą moc Olowego zdradza hasło, które bardzo lubimy: #madebyfriends. A żeby mogło tak być, muszą być przyjaciele. Od samego początku, a nawet trochę dłużej, Oli pomaga Dominik, współzałożyciel naszego cudownego przedsięwzięcia! Dominik jest grafikiem, ale nie do tego ogranicza się jego rola, bo skoro Olo ma aż za dużo pomysłów, to on jeszcze dorzuca swoje! Do tego tworzy nasze Olowe Produkty, załatwia czytanki, fotografuje.