2. Targi dla kobiet TWÓJ CZAS 2023

Lubuskie Centrum Targowe zaprasza do udziału w 2 edycji Tatgów dla Kobiet „Twój Czas...”

„Targi dla kobiet TWÓJ CZAS…” to przestrzeń dla kobiet, która pozwoli, na co dzień zabieganym kobietom mieć powód do wyjścia z domu, spotkania się z koleżankami, znalezienia chwili dla siebie i oderwania od codzienności.

Jako kobiety, różnimy się od siebie. Mamy inną historię i znajdujemy się na różnych etapach życia. Pozwala nam to uzupełniać się i szerzej patrzeć na oczekiwania kobiet.
Targi dla kobiet TWÓJ CZAS to przestrzeń, w której znajdziecie wsparcie i inspirację do realizacji wymarzonej pasji. Chcemy, aby każda kobieta, bez względu na wiek i etap życia, na jakim się znajduje, mogła znaleźć na targach coś tylko dla siebie. Pragniemy skupić się na tematach najbardziej ulubionych przez kobiety i w jednym miejscu zgromadzić wystawców, którzy zaprezentują usługi, asortyment i warsztaty spełniające oczekiwania nowoczesnych i wymagających kobiet.

„Targi dla kobiet TWÓJ CZAS…” to TWÓJ CZAS  i to co kobiety lubią najbardziej, czyli modną odzież polskich projektantów, ciekawe dodatki, oryginalną biżuterię, ofertę salonów urody i spa, kosmetyki naturalne. Dla ciała ofertę klubów sportowo - rekreacyjnych, studia jogi i pilatesu, akcesoria sportowe, inspiracje kulinarne, porady i wskazówki dietetyczne.

Przygotowujemy ofertę warsztatów i wykładów na „Targach dla Kobiet TWÓJ CZAS…”, które poprowadzą znane osobowości ze świata kobiet na najwyższym poziomie.

 

Produkcja „Targów dla kobiet TWÓJ CZAS…”
Zespół Lubuskiego Centrum Targowego

 

Wstęp na targi - 5 zł, dzieci do lat 12 - bezpłatnie